Reklam HADİSE'sinden pay çıkartma yarışı

2009-04-23 09:56:00

Eurovision finalleri yaklaştıkça temsilcimiz Hadise medyada daha sık yer alıyor. Bunun farkında olan uyanık girişimciler ise reklam ‘Hadise’sinden pay çıkarmak için uğraş veriyor.


TÜRKİYE’Yİ Mayıs ayında Moskova’da yapılacak Eurovision’da temsil edecek olan Hadise, verdiği konserler ve yürüttüğü tanıtım çalışmaları nedeniyle medyada geniş yer buluyor. Bunun farkında olan kimi firma ve isimler de Hadise’nin rating’inden kendilerine menfaat sağlama telaşına düşüyor.
BİRİNCİ OL EVİ KAP!

Daha
önce Hadise’den habersiz kıyafet ve aksesuvar tasarlayan tasarımcı Muammer Ketencioğlu’nu 6 kilo saç kullanarak Hadise’ye kostüm tasarlayan bir başka modacı Hüseyin Özçelik takip etmişti. Hadise rating’inden çıkar sağlama faaliyetinin sonuncusu ise geçtiğimiz günlerde Belçika’dan geldi. Hadise’nin doğup büyüdüğü ülkede ticaret yapan Türk işadamı Murat Türköz, Moskova’da birinci olması durumunda Hadise’ye ev alacağı vaadinde bulundu. Bütün bu gelişmelere büyük tepki gösteren şarkıcı ise bir yandan tanıtım çalışmalarını sürdürüyor, bir yandan da isminin geçtiği haberleri yalanlıyor. Benzeri haberlerden çok rahatsız olduğunu söyleyen şarkıcı ‘Bunlar motivasyonumuza zarar veriyor’ diye dert yanıyor.

0
0
0
Yorum Yaz